1 | Wyniki po etapach | Etap 1 | Etap 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Liczba etapów | Suma pkt. karnych | Miejsce po etapach | Punkty karne | Miejsce | Punkty karne | Miejsce | |
3 | 11 | Krzysztof Miaśkiewicz Adam Skoczyński | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 50 | 1 | 50 | 1 | 0 | 1 | |
4 | 19 | Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 75 | 2 | 50 | 1 | 25 | 2 | |
5 | 15 | Andrzej Skonieczny | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 130 | 3 | 95 | 4 | 35 | 3 | |
6 | 17 | Tadeusz Sławiński Radosław Goś | PTSM Lubań | TZ | TS | 2 | 139 | 4 | 75 | 3 | 64 | 5 | |
7 | 1 | Wojciech Wójcik Tomasz Jędrzejczak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 214 | 5 | 109 | 5 | 105 | 6 | |
8 | 9 | Jacek Sławiński Piotr Pawłowski | PTSM Lubań | TZ | TS | 2 | 338 | 6 | 280 | 7 | 58 | 4 | |
9 | 8 | Jakub Duda Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 393 | 7 | 173 | 6 | 220 | 7 | |
10 | 4 | Agnieszka Fidor Grzegorz Mierzejewski | Nie wiem zostawiam to Tobie Wrocław | TZ | TS | 2 | 885 | 8 | 363 | 8 | 522 | 8 | |
11 | 6 | Kinga Hruszowiec Andrzej Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TZ | TS | 2 | 1123 | 9 | 393 | 9 | 730 | 9 | |
12 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TZ | TS | 1 | 985 | 10 | 985 | 10 | ? | abs | |
13 | 18 | Tomasz Stachowiak Anna Rosłaniec | INOrmalni | TU | 2 | 243 | 1 | 169 | 3 | 74 | 1 | ||
14 | 10 | Marcin Maciejewski | Wrocław | TU | 2 | 374 | 2 | 25 | 1 | 349 | 2 | ||
15 | 14 | Piotr Jarzembiński Piotr Drymel | F1 Wrocław Św. Katarzyn | TU | 2 | 643 | 3 | 68 | 2 | 575 | 4 | ||
16 | 2 | Krzysztof Rozmiarek Olga Rozmiarek | PTTK Środa Wlkp. | TU | 2 | 691 | 4 | 270 | 4 | 421 | 3 | ||
17 | 16 | Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TT | TM | 2 | 422 | 1 | 196 | 2 | 226 | 1 | |
18 | 20 | Rafael Ochotny Kostek Ochotny | Orientop Wrocław | TT | 2 | 448 | 2 | 190 | 1 | 258 | 2 | ||
19 | 5 | Natalia Józefiak | To Tu To Tam Świdnica | TT | TM | 2 | 1035 | 3 | 495 | 3 | 540 | 3 | |
20 | 3 | Piotr Bedri Maciej Bedri | Bedraszki | TP | 2 | 226 | 1 | 91 | 1 | 135 | 2 | ||
21 | 12 | Agata Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TP | TD | 2 | 905 | 2 | 275 | 2 | 630 | 3 | |
22 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TP | 1 | 125 | 3 | - | - | 125 | 1 |
1 | Wyniki po etapach | Etap 1 | Etap 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Liczba etapów | Suma pkt. karnych | Miejsce po etapach | Punkty karne | Miejsce | Punkty karne | Miejsce | |
3 | 1 | Wojciech Wójcik Tomasz Jędrzejczak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 214 | 5 | 109 | 5 | 105 | 6 | |
4 | 2 | Krzysztof Rozmiarek Olga Rozmiarek | PTTK Środa Wlkp. | TU | 2 | 691 | 4 | 270 | 4 | 421 | 3 | ||
5 | 3 | Piotr Bedri Maciej Bedri | Bedraszki | TP | 2 | 226 | 1 | 91 | 1 | 135 | 2 | ||
6 | 4 | Agnieszka Fidor Grzegorz Mierzejewski | Nie wiem zostawiam to Tobie Wrocław | TZ | TS | 2 | 885 | 8 | 363 | 8 | 522 | 8 | |
7 | 5 | Natalia Józefiak | To Tu To Tam Świdnica | TT | TM | 2 | 1035 | 3 | 495 | 3 | 540 | 3 | |
8 | 6 | Kinga Hruszowiec Andrzej Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TZ | TS | 2 | 1123 | 9 | 393 | 9 | 730 | 9 | |
9 | 7 | Agnieszka Cieślak Monika Cieślak | Żabki Tudzież Inne Ropuchy | TJ? | 0 | 0 | 1 | - | - | - | - | ||
10 | 8 | Jakub Duda Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 393 | 7 | 173 | 6 | 220 | 7 | |
11 | 9 | Jacek Sławiński Piotr Pawłowski | PTSM Lubań | TZ | TS | 2 | 338 | 6 | 280 | 7 | 58 | 4 | |
12 | 10 | Marcin Maciejewski | Wrocław | TU | 2 | 374 | 2 | 25 | 1 | 349 | 2 | ||
13 | 11 | Krzysztof Miaśkiewicz Adam Skoczyński | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 50 | 1 | 50 | 1 | 0 | 1 | |
14 | 12 | Agata Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TP | TD | 2 | 905 | 2 | 275 | 2 | 630 | 3 | |
15 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TZ | TS | 1 | 985 | 10 | 985 | 10 | ? | abs | |
16 | 14 | Piotr Jarzembiński Piotr Drymel | F1 Wrocław Św. Katarzyn | TU | 2 | 643 | 3 | 68 | 2 | 575 | 4 | ||
17 | 15 | Andrzej Skonieczny | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 130 | 3 | 95 | 4 | 35 | 3 | |
18 | 16 | Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TT | TM | 2 | 422 | 1 | 196 | 2 | 226 | 1 | |
19 | 17 | Tadeusz Sławiński Radosław Goś | PTSM Lubań | TZ | TS | 2 | 139 | 4 | 75 | 3 | 64 | 5 | |
20 | 18 | Tomasz Stachowiak Anna Rosłaniec | INOrmalni | TU | 2 | 243 | 1 | 169 | 3 | 74 | 1 | ||
21 | 19 | Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 2 | 75 | 2 | 50 | 1 | 25 | 2 | |
22 | 20 | Rafael Ochotny Kostek Ochotny | Orientop Wrocław | TT | 2 | 448 | 2 | 190 | 1 | 258 | 2 | ||
23 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TP | 1 | 125 | 3 | - | - | 125 | 1 |
1 | Etap 2 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK I | PK J | PK K | PK L | PK M | PK N | PK P | PK Q | PK R | PK S | PK T | PK U | PK V | PK W | PK X | PK Y | PK Z | |
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | TH | GA | BF | OK | RZ | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | AN | D6 | XB | XX | ZC | ZJ | |||||||||||
4 | 1 | Wojciech Wójcik Tomasz Jędrzejczak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 100 | 284 | 184 | +10% | 2 | 1x= 45 | - | 1x= 25 | - | - | - | - | - | - | 35x= 35 | - | 105 | 6 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | - /BP1 | TH | GA | BF | OK | BPK /OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | AN | D6 | XB | XX | FZ /PS1 | ZJ | ||
5 | 4 | Agnieszka Fidor Grzegorz Mierzejewski | Nie wiem zostawiam to Tobie Wrocław | TZ | TS | 68 | 240 | 172 | 13 | 8x= 360 | - | 5x= 125 | - | - | - | - | - | - | 37x= 37 | - | 522 | 8 | TY /PS1 | PI | AZ | TZ | F8 /PS1 | - /BP1 | - /BP1 | F6 /PS1 | TH | AJ /PS1 | BF | OK | RZ | PK /PS1 | D7 | PE | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | AN | - /BP1 | XB | - /BP1 | - /BP1 | ZJ | |||
6 | 6 | Kinga Hruszowiec Andrzej Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TZ | TS | 85 | 175 | 90 | 17 | 16x= 720 | - | - | - | - | 1x= 10 | - | - | - | - | - | 730 | 9 | H-HR /Op | - /BP1 | AZ | TZ | - /BP1 | UE | ZA | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | DB | BK | OG | - /BP1 | D6 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | |||
7 | 8 | Jakub Duda Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | TS | 80 | 204 | 124 | 22 | - | - | - | - | - | 22x= 220 | - | - | - | - | - | 220 | 7 | HR /Op | PI /Op | AZ
/Op | TZ
/Op | XC | UE
/Op | ZA
/Op | BM
/Op | TH
/Op | GA
/Op | BF
/Op | OK
/Op | RZ
/Op | DA
/Op | D7
/Op | PE
/Op | DB
/Op | BK
/Op | OG
/Op | AN
/Op | D6
/Op | XB | XX
/Op | ZC
/Op | ZJ | |||
8 | 9 | Jacek Sławiński Piotr Pawłowski | PTSM Lubań | TZ | TS | 115 | 283 | 168 | 1 | - | - | 1x= 25 | - | - | - | - | - | - | 33x= 33 | - | 58 | 4 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | TH | GA | BF | OK | RZ | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | AN | D6 | BPK /OK | XX | FZ /PS1 | ZJ | |||
9 | 11 | Krzysztof Miaśkiewicz Adam Skoczyński | Orientop Wrocław | TZ | TS | 90 | 204 | 114 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 1 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | TH | GA | BF | OK | RZ | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | AN | D6 | XB | XX | ZC | ZJ | |||
10 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TZ | TS | ? | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ? | abs | ||||||||||||||||||||||||||||||
11 | 15 | Andrzej Skonieczny | Orientop Wrocław | TZ | TS | 95 | 221 | 126 | 2 | - | - | 1x= 25 | - | - | 1x= 10 | - | - | - | - | - | 35 | 3 | HR | TY /PS1 | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | TH | GA | BF | OK | RZ | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | AN | D6 | XB /Op | XX | ZC | ZJ | |||
12 | 17 | Tadeusz Sławiński Radosław Goś | PTSM Lubań | TZ | TS | 126 | 289 | 163 | +10% | 2 | - | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | 14x= 14 | - | 64 | 5 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZG /PS1 | BM | TH | GA | BF | OK | RZ | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | AN | D6 | XB | XW /PS1 | ZC | ZJ | ||
13 | 19 | Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 105 | 222 | 117 | 1 | - | - | 1x= 25 | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | 2 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | TH | GA | BF | OK | RZ | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | JA /PS1 | D6 | XB | XX | ZC | ZJ |
1 | Etap 2 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK R | PK S | ||||||||||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | TI | AL | BPK | ZN | HZ | RY | BR | ZI | ||||||||||||||||||||
4 | 2 | Krzysztof Rozmiarek Olga Rozmiarek | PTTK Środa Wlkp. | TU | 167 | 223 | 56 | 11 | 8x= 360 | - | 2x= 50 | - | - | 1x= 10 | - | - | - | 1x= 1 | - | 421 | 3 | AZ | 3E | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | IB | - /BP1 | G-OI /PS1 /OP | - /BP1 | - /BP1 | ZN | HZ | OX /PS1 | - /BP1 | - /BP1 | |||||||||||||
5 | 10 | Marcin Maciejewski | Wrocław | TU | 192 | 261 | 69 | 9 | 6x= 270 | - | 2x= 50 | - | - | - | 1x= 15 | - | - | 14x= 14 | - | 349 | 2 | - /BP1 | 3E | ON /PS1 | BP | - /BP1 | IB | HJ | TI | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | HZ | - /BP1 | AB /PS1 | ZI | JA /PM | ||||||||||||
6 | 14 | Piotr Jarzembiński Piotr Drymel | F1 Wrocław Św. Katarzyn | TU | 182 | 294 | 112 | 8 | - | - | 5x= 125 | - | 3x= 15 | - | - | - | - | 15x= 15 | 42x= 420 | 575 | 4 | AZ | 3E | XG | OŁ /PS1 /Zm | ZM | IB | OP /PS1 | TI | XY /PS1 | XR /PS1 | ZN | HZ | OX /PS1 | BR /Zm | ZI /Zm | |||||||||||||
7 | 18 | Tomasz Stachowiak Anna Rosłaniec | INOrmalni | TU | 220 | 279 | 59 | 4 | - | - | 2x= 50 | - | - | 2x= 20 | - | - | - | 4x= 4 | - | 74 | 1 | AZ /OP | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | TI | XY /PS1 | BPK | ZN /OP | HZ | OX /PS1 | BR | ZI |
1 | Etap 2 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK R | PK S | ||||||||||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | TI | AL | BPK | ZN | HZ | RY | BR | ZI | ||||||||||||||||||||
4 | 5 | Natalia Józefiak | To Tu To Tam Świdnica | TT | TM | 110 | 131 | 21 | 12 | 12x= 540 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 540 | 3 | - /BP1 | 3E | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | ZN | - /BP1 | RY | - /BP1 | - /BP1 | ||||||||||||
5 | 16 | Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TT | TM | 206 | 277 | 71 | 7 | 2x= 90 | - | 5x= 125 | - | - | - | - | - | - | 11x= 11 | - | 226 | 1 | AZ | 3E | DN /PS1 | BP | ZM | - /BP1 | OP /PS1 | PM /PS1 | - /BP1 | XR /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | LJ /PS1 | ||||||||||||
6 | 20 | Rafael Ochotny Kostek Ochotny | Orientop Wrocław | TT | 188 | 266 | 78 | 11 | 1x= 45 | - | 7x= 175 | - | 2x= 10 | 1x= 10 | - | - | - | 18x= 18 | - | 258 | 2 | AZ | 3E | - /BP1 | OŁ /PS1 | ZM | DE-IB /ZM | OP /PS1 | PM /PS1 | XY /PS1 | XR /PS1 | ZN | HZ | OX /PS1 | XE /PS1 | S.CJ -C.ZI /ZM/OP |
1 | Etap 2 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK Q | PK R | PK S | PK T | PK V | PK W | PK X | PK Y | PK Z | |||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | GA | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | XX | ZC | ZJ | |||||||||||||
4 | 3 | Piotr Bedri Maciej Bedri | Bedraszki | TP | 71 | 180 | 109 | 6 | - | - | 5x= 125 | - | - | 1x= 10 | - | - | - | - | - | 135 | 2 | HR | AC /PS1 | OC /PS1 | TZ | F8 /PS1 | UE | ZA | F6 /PS1 | GA | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | M.XB /Op | ZH /PS1 | ZC | ZJ | ||||||
5 | 12 | Agata Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TP | TD | 90 | 165 | 75 | 14 | 14x= 630 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 630 | 3 | HR | - /BP1 | AZ | TZ | - /BP1 | UE | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | DB | BK | OG | D6 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | |||||
6 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TP | 150 | 246 | 96 | 5 | - | - | 5x= 125 | - | - | - | - | - | - | - | - | 125 | 1 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZG /PS1 | BM | GA | BF | OK | PK /PS1 | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XD /PS1 | ZH /PS1 | ZC | XF /PS1 |
1 | Etap 1 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK R | PK S | ||||||||||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | TI | AL | BPK | ZN | HZ | RY | BR | ZI | ||||||||||||||||||||
4 | 1 | Wojciech Wójcik Tomasz Jędrzejczak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 0 | 64 | 64 | +10% | 4 | - | - | 4x= 100 | - | - | - | - | - | - | 9x= 9 | - | 109 | 5 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | TF /PS1 | OI /PS1 | XY /PS1 | DN /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | ZI | |||||||||||
5 | 4 | Agnieszka Fidor Grzegorz Mierzejewski | Nie wiem zostawiam to Tobie Wrocław | TZ | TS | 5 | 63 | 58 | 13 | 5x= 225 | - | 4x= 100 | - | 2x= 10 | 2x= 20 | - | - | - | 8x= 8 | - | 363 | 8 | - /BP1 | 3E | XG | R.OŁ /PS1 /Op | ZM | IB | - /BP1 | - /BP1 | XY /PS1 | A-K.DN /PS1 /ZM | - /BP1 | B-N.HZ /ZM | OX /PS1 | S.BR /Op | - /BP1 | ||||||||||||
6 | 6 | Kinga Hruszowiec Andrzej Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TZ | TS | 10 | 63 | 53 | 10 | 8x= 360 | - | 1x= 25 | - | 1x= 5 | - | - | - | - | 3x= 3 | - | 393 | 9 | AZ | 3E | XG | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | DN /PS1 | XR-ZN /Zm | HZ | RY | - /BP1 | - /BP1 | ||||||||||||
7 | 8 | Jakub Duda Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | TS | 15 | 68 | 53 | 14 | - | - | 2x= 50 | - | - | 12x= 120 | - | - | - | 3x= 3 | - | 173 | 6 | AZ | 3E /Op | XG
/Op | BP
/Op | ZM
/Op | IB
/Op | TF /PS1 /Op | TI | AL
/Op | DN /PS1 /Op | ZN | HZ
/Op | RY
/Op | BR
/Op | ZI
/Op | ||||||||||||
8 | 9 | Jacek Sławiński Piotr Pawłowski | PTSM Lubań | TZ | TS | 20 | 102 | 82 | 3 | 1x= 45 | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | 15x= 15 | 17x= 170 | 280 | 7 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | TI | AL | XR /PS1 | ZN | - /BP1 | OX /PS1 | BR | ZI | ||||||||||||
9 | 11 | Krzysztof Miaśkiewicz Adam Skoczyński | Orientop Wrocław | TZ | TS | 25 | 69 | 44 | 2 | - | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | - | - | 50 | 1 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | TF /PS1 | TI | XY /PS1 | BPK | ZN | HZ | RY | BR | ZI | ||||||||||||
10 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TZ | TS | 30 | 133 | 103 | 19 | 10x= 450 | - | 3x= 75 | - | - | 5x= 50 | 1x= 15 | - | - | 15x= 15 | 38x= 380 | 985 | 10 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | R.ZM /Op | - /BP1 | TF /PS1 /Op | PM /PS1 /Op | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | B.HZ /Op | - /BP1 | - /BP1 | D.CJ /PS1 /Op | S /PM | |||||||||||
11 | 15 | Andrzej Skonieczny | Orientop Wrocław | TZ | TS | 35 | 76 | 41 | 3 | 1x= 45 | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | - | - | 95 | 4 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | OI /PS1 | - /BP1 | DN /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | ZI | ||||||||||||
12 | 17 | Tadeusz Sławiński Radosław Goś | PTSM Lubań | TZ | TS | 40 | 111 | 71 | 0,1 | 2 | - | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | 15x= 15 | 1x= 10 | 75 | 3 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | TF /PS1 | TI | AL | XR /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | ZI | |||||||||||
13 | 19 | Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 45 | 95 | 50 | 2 | - | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | - | - | 50 | 1 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | OI /PS1 | AL | DN /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | ZI |
1 | Etap 1 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK Q | PK R | PK S | PK T | PK V | PK W | PK X | PK Y | PK Z | |||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | GA | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | XX | ZC | ZJ | |||||||||||||
4 | 2 | Krzysztof Rozmiarek Olga Rozmiarek | PTTK Środa Wlkp. | TU | 1 | 146 | 145 | 6 | 5x= 225 | - | 1x= 25 | - | - | - | - | - | - | 20x= 20 | - | 270 | 4 | - /BP1 | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | - /BP1 | BF | OK | DA | BT /PS1 | PE | DB | BK | OG | D6 | - /BP1 | - /BP1 | ZC | - /BP1 | ||||||
5 | 10 | Marcin Maciejewski | Wrocław | TU | 21 | 171 | 150 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 25x= 25 | - | 25 | 1 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | GA | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | XX | ZC | ZJ | ||||||
6 | 14 | Piotr Jarzembiński Piotr Drymel | F1 Wrocław Św. Katarzyn | TU | 31 | 174 | 143 | 2 | - | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | 18x= 18 | - | 68 | 2 | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | AW /PS1 | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | ZH /PS1 | ZC | ZJ | ||||||
7 | 18 | Tomasz Stachowiak Anna Rosłaniec | INOrmalni | TU | 41 | 205 | 164 | 6 | 1x= 45 | - | 3x= 75 | - | 2x= 10 | - | - | - | - | 39x= 39 | - | 169 | 3 | HR | AC /PS1 | OC /PS1 | TZ | XC | UE | ZA | F6-BM /Zm | - /BP1 | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | ZH /PS1 | ZC | Y.ZJ -Z.ZJ /Zm |
1 | Etap 1 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK Q | PK R | PK S | PK T | PK V | PK W | PK X | PK Y | PK Z | |||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | HR | PI | AZ | TZ | XC | UE | ZA | BM | GA | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | XX | ZC | ZJ | |||||||||||||
4 | 5 | Natalia Józefiak | To Tu To Tam Świdnica | TT | TM | 7 | 108 | 101 | 11 | 11x= 495 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 495 | 3 | HR | - /BP1 | AZ | - /BP1 | - /BP1 | UE | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | BF | OK | - /BP1 | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | |||||
5 | 16 | Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TT | TM | 37 | 183 | 146 | 5 | 3x= 135 | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | 11x= 11 | - | 196 | 2 | HR | PI | AZ | TZ | - /BP1 | UE | ZG /PS1 | F6 /PS1 | - /BP1 | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | XX | - /BP1 | ZJ | |||||
6 | 20 | Rafael Ochotny Kostek Ochotny | Orientop Wrocław | TT | 29 | 169 | 140 | 8 | - | - | 7x= 175 | - | - | 1x= 10 | - | - | - | 5x= 5 | - | 190 | 1 | HR | PI | OC /PS1 | FJ /PS1 | F8 /PS1 | UE | AZ /Op | BM | AJ /PS1 | BF | OK | DA | D7 | PE | DB | BK | OG | D6 | XB | ZH /PS1 | FZ /PS1 | XF /PS1 |
1 | Etap 1 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Zwiększ. limit czasu | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | MIEJSCE | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK J | PK K | PK L | PK N | PK P | PK R | PK S | ||||||||||
3 | min | min | min | 45 | 25 | 5 | 10 | 15 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB | HJ | TI | AL | BPK | ZN | HZ | RY | BR | ZI | ||||||||||||||||||||
4 | 3 | Piotr Bedri Maciej Bedri | Bedraszki | TP | 3 | 69 | 66 | 4 | - | - | 3x= 75 | - | - | 1x= 10 | - | - | - | 6x= 6 | - | 91 | 1 | AZ | 3E | XG | BP | ZM | IB /OP | TF /PS1 | TI | XY /PS1 | DN /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | ZI | |||||||||||||
5 | 12 | Agata Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TP | TD | 28 | 78 | 50 | 7 | 5x= 225 | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | - | - | 275 | 2 | AZ | 3E | - /BP1 | BP | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | XY /PS1 | DN /PS1 | ZN | HZ | RY | BR | ZI |
1 | Etap 1 | Etap 2 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Trasa | Limit czasu | Limit spóźn. | Liczba PK | Długość trasy | Limit czasu | Limit spóźn. | Liczba PK | Długość trasy |
3 | TZ | 50 | 15 | 15 | 1,3 km | 135 | 45 | 25 | 4,3 km |
4 | TU | 125 | 40 | 22 | 3,7 km | 55 | 15 | 15 | 1,3 km |
5 | TT | 135 | 45 | 22 | 3,7 km | 60 | 20 | 15 | 1,3 km |
6 | TP | 60 | 20 | 15 | 1,3 km | 135 | 45 | 22 | 3,7 km |
1 | Etap 1 | 18:20 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr startowy | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Kat. pucharowa | Minuta | Godzina |
3 | 1 | Wojciech Wójcik Tomasz Jędrzejczak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 0 | 18:20 |
4 | 2 | Krzysztof Rozmiarek Olga Rozmiarek | PTTK Środa Wlkp. | TU | 1 | 18:21 | |
5 | 3 | Piotr Bedri Maciej Bedri | Bedraszki | TP | 3 | 18:23 | |
6 | 4 | Agnieszka Fidor Grzegorz Mierzejewski | Nie wiem zostawiam to Tobie Wrocław | TZ | TS | 5 | 18:25 |
7 | 5 | Natalia Józefiak | To Tu To Tam Świdnica | TT | TM | 7 | 18:27 |
8 | 6 | Kinga Hruszowiec Andrzej Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TZ | TS | 10 | 18:30 |
9 | 7 | Agnieszka Cieślak Monika Cieślak | Żabki Tudzież Inne Ropuchy | TJ? | 11 | 18:31 | |
10 | 8 | Jakub Duda Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | TS | 15 | 18:35 |
11 | 9 | Jacek Sławiński Piotr Pawłowski | PTSM Lubań | TZ | TS | 20 | 18:40 |
12 | 10 | Marcin Maciejewski | Wrocław | TU | 21 | 18:41 | |
13 | 11 | Krzysztof Miaśkiewicz Adam Skoczyński | Orientop Wrocław | TZ | TS | 25 | 18:45 |
14 | 12 | Agata Hruszowiec | To Tu To Tam Świdnica | TP | TD | 28 | 18:48 |
15 | 13 | Łukasz Chołaj Marek Żylak | Wrocław | TZ | TS | 30 | 18:50 |
16 | 14 | Piotr Jarzembiński Piotr Drymel | F1 Wrocław Św. Katarzyn | TU | 31 | 18:51 | |
17 | 15 | Andrzej Skonieczny | Orientop Wrocław | TZ | TS | 35 | 18:55 |
18 | 16 | Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TT | TM | 37 | 18:57 |
19 | 17 | Tadeusz Sławiński Radosław Goś | PTSM Lubań | TZ | TS | 40 | 19:00 |
20 | 18 | Tomasz Stachowiak Anna Rosłaniec | INOrmalni | TU | 41 | 19:01 | |
21 | 19 | Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | TS | 45 | 19:05 |
22 | 20 | Rafael Ochotny Kostek Ochotny | Orientop Wrocław | TT | 29 | 18:49 |