Zobaczcie terminarze lokalnych lig piłkarskich na sobotę i niedzielę 1-2 maja i pierwsze wyniki.
|
2021-05-02 11:00 | Puszcza II Niepołomice | | Garbarnia II Kraków 0-2 |
2021-05-01 17:00 | Beskid Andrychów | | MKS Trzebinia 1-2 |
2021-05-01 16:30 | Orzeł Piaski Wielkie | | Unia Oświęcim 1-0 |
2021-05-01 11:00 | LKS Śledziejowice | | Proszowianka Proszowice 4-2 |
2021-05-01 11:00 | Wiślanie Jaśkowice | | Sokół Kocmyrzów 3-1 |
2021-05-01 11:00 | Pcimianka Pcim | | Węgrzcanka Węgrzce 3-1 |
2021-05-01 11:00 | Dalin Myślenice | | Strażak Rajsko 5-3 |
2021-05-01 11:00 | Słomniczanka Słomniki | | Clepardia Kraków 3-2 |
Orzeł Ryczów - Jawiszowice
1-1
|
2021-05-01 17:00 | Babia Góra Sucha Beskidzka | | Nadwiślanin Gromiec 2-0 |
2021-05-01 15:00 | Kalwarianka Kalwaria | | LKS Gorzów 2-2 |
2021-05-01 15:00 | Tempo Białka | | Niwa Nowa Wieś 3-0 |
2021-05-01 15:00 | Zgoda Byczyna | | Halniak Maków Podh. 1-0 |
2021-05-01 15:00 | Sokół Przytkowice | | Garbarz Zembrzyce 0-2 |
2021-05-01 11:00 | Victoria 1918 Jaworzno | | Zatorzanka Zator 2-2 |
2021-05-01 11:00 | Hejnał Kęty | | MKS Libiąż 0-0 |
2021-04-29 17:00 | LKS Żarki | | Brzezina Osiek 0-2 |
A KLASA WADOWICE Aktualna tabela |
2021-05-02 17:00 | Dąb Paszkówka | | Naroże Juszczyn 3-4 |
2021-05-02 11:00 | Korona Skawinki | | Znicz Sułkowice Bolęcina 1-0 |
2021-05-01 17:00 | Żuraw Krzeszów | | Huragan Inwałd 1-4 |
2021-05-01 17:00 | Astra Spytkowice | | Strzelec Budzów 1-1 |
2021-05-01 17:00 | BCK Zawoja | | Skawa Wadowice 0-3 |
2021-05-01 17:00 | Nadwiślanka Brzeźnica | | Olimpia Chocznia 2-1 |
2021-05-01 17:00 | Wisła Łączany | | Leńczanka Leńcze 2-2 |
2021-05-01 15:00 | Jałowiec Stryszawa | | Halniak Targanice 0-0 |
2021-04-30 18:00 | Burza Roczyny | | Orzeł Wieprz 2-1 |
A KLASA OŚWIĘCIM Aktualna tabela |
2021-05-01 17:00 | Orzeł Witkowice | | Strumień Polanka Wielka 2-2 |
2021-05-01 17:00 | Górnik Brzeszcze | | LKS Piotrowice 6-0 |
2021-05-01 17:00 | Pogórze Gierałtowice | | LKS Bobrek 0-3 |
2021-05-01 17:00 | Zaborzanka Zaborze | | Przeciszovia Przeciszów 1-5 |
2021-05-01 17:00 | Puls Broszkowice | | LKS Bulowice 3-2 |
2021-05-01 17:00 | Soła Łęki | | Solavia Grojec 4-3 |
2021-05-01 17:00 | Zgoda Malec | | Sygnał Włosienica 3-3 |
B KLASA OŚWIĘCIM Aktualna tabela |
2021-05-01 14:00 | LKS Palczowice | | KS II Chełmek 1-10 |
2021-05-01 14:00 | LKS Harmęże | | LKS Poręba Wielka 1-0 |
2021-05-01 14:00 | Iskra Brzezinka | | LKS Głębowice 6-0 |
|
2021-05-02 18:00 | Lachy Lachowice | | Żarek Stronie 7-1 |
2021-05-02 17:00 | Świt Osielec | | Chełm Stryszów 0-1 |
2021-05-02 11:00 | Czarni Koziniec | | KS Bystra 0-4 |
2021-05-01 17:00 | Olimpia Zebrzydowice | | Dąb Sidzina 2-2 |
2021-05-01 17:00 | Spartak Skawce | | Błyskawica Marcówka 5-0 |
2021-05-01 17:00 | Zryw Lanckorona | | Grom Grzechynia 1-3 |
B KLASA WADOWICE GR 2 Aktualna tabela |
2021-05-02 17:00 | Sokół II Przytkowice | | Stanisławianka Stanisław 0-5 |
2021-05-02 17:00 | Jastrzębianka Jastrzębia | | Relaks Wysoka 0-6 |
2021-05-03 11:00 | Skawa Jaroszowice | | Płomień Sosnowice 7-1 |
2021-05-02 13:00 | Sokół Chrząstowice | | Kalwarianka II Kalwaria 0-5 |
2021-05-01 17:00 | Jubilat Izdebnik | | Przełęcz Kossowa 1-12 |
2021-05-01 17:00 | Cedron Brody | | Iskra Klecza Dolna 2-2 |
2021-05-01 17:00 | Żarek Barwałd | | Victoria Półwieś 7-1 |
B KLASA WADOWICE GR 3 Aktualna tabela |
2021-05-02 17:00 | Halniak II Targanice | | Sokół Frydrychowice 4-1 |
2021-05-02 17:00 | Gronie Zagórnik | | Leskowiec Rzyki 2-2 |
2021-05-01 17:00 | Zaskawianka Wadowice | | Gród Grodzisko 2-1 |
2021-05-01 17:00 | Dąb Tomice | | Łysa Góra Zawadka 3-0 |
2021-05-01 14:00 | Borowik Bachowice | | Orzeł Radocza 4-1 |
2021-05-01 11:00 | Amator Babica | | Skawa Witanowice 4-2 |
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Brak komentarzy