Podobnie jak w rundzie jesiennej, bezkrólewie zapanowało w gminie Stryszawa. Jałowiec Stryszawa ponownie podzielił się punktami z Żurawiem Krzeszów. Tym razem było 2:2, a i gra oraz emocje były o wiele większe niż w rundzie jesiennej. Wysoko z Nadwiślanką Brzeźnica wygrało Naroże Juszczyn (7:0). Wysoko, ale za to przegrał, z Huraganem Inwałd zespół Strzelca Budzów (0:4). Bez punktów z wyjazdu do Wieprza wróciło BCS Zawoja.

17-latkowie Patryk Kwak oraz Bartłomiej Pietrusa wpisali się na listę strzelców w derbowym spotkaniu z Żurawiem Krzeszów. Trafienie tego drugiego, w 89. minucie, ustaliło wynik spotkania na 2:2. Dla gości z Krzeszowa bramki zdobyli już nie tacy młodzieńcy - najpierw na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Sałapatek (tutaj zaskoczenia nie ma - dośrodkowanie z rzutu wolnego Mariusza Mentla i strzał głową grającego trenera Żurawia) oraz powracający do składu Wojciech Stuglik. W pierwszej połowie Jałowiec miał dwie świetne okazje - Sebastian Krupczak obronił rzut karny wykonywany przez Dawida Janeczka (faul Szymona Marka na pechowym egzekutorze jedenastki), a później strzał z pięciu metrów Krzysztofa Świerkosza. Man of the match zatem jest znany. Pierwsza połowa była kiepska w wykonaniu gości, ale nie dotyczyło to Krupczaka. - Szanujemy punkt, chociaż gdy tracisz gola w końcowych minutach meczu i z tego powodu nie wygrywasz spotkania, to można też mówić o niedosycie - powiedział trener Żurawia. - Straciliśmy dziś dwa punkty, chociaż trzeba pamiętać, że musieliśmy gonić wynik - to z kolei głos prezesa Jałowca Konrada Grzeli.

Rozstrzygnięcie zapadło za to w meczu Naroża Juszczyn z Nadwiślanką Brzeźnica. I to jakie! Naroże zdeklasowało przeciwnika wbijając mu aż siedem goli. Ozdobą spotkania był gol Daniela Świdra zdobyty z 20 metrów. To był gol numer trzy Świdra w tym meczu. Jeżeli jesteśmy przy liczbie trzy, to trzy rzuty karne miało Naroże w pierwszej połowie. Jednego, w sumie to pierwszego, nie wykorzystał Radosław Antolak. Potem za wykonywanie jedenastek wziął się Świder. To właśnie po faulu na Świdrze Naroże miało trzeci w kolejności rzut karny, a zawodnik gości w tym momencie przedwcześnie zakończył swój udział w tym spotkaniu. Od tego momentu Naroża zdecydowanie zaczęło dyktować warunki na boisku.

Huragan Inwałd dopisał do swojego rozkładu kolejną drużynę z naszego powiatu - w sobotę wygrał w Krzeszowie 4:1, a dziś również zdobył cztery gole, lecz już na boisku w Budzowie. Wszystkie gole gości zdobyli po przerwie - hattricka skompletował Dawid Rzegotka (Żurawowi wbił jednego gola), a jedno trafienie dołożył Sebastian Babiński (również wpisał się na listę strzelców w meczu z Żurawiem, nawet dwa razy).

Z jednym golem zdobytym, ale i trzema po stronie strat, z boiska w Wieprzu wraca BCS Zawoja. Zaczęło się jednak bardzo dobrze dla zawojan, bo w 11. minucie wynik spotkania otworzył Wiktor Trybała. Na przerwę to gospodarze schodzili w lepszych humorach - Dominika Ficka pokonali Mateusz Penkala i Arkadiusz Grzybek. Po przerwie Orzeł dołożył jeszcze jednego gola, którego strzelcem był Penkala.

Jałowiec Stryszawa - Żuraw Krzeszów 2:2 (0:0)

Gole dla Jałowca: Kwak, Pietrusa.

Gole dla Żurawia: Sałapatek, Stuglik.

Składy:

Jałowiec: Pająk - Harańczyk, Biela, Polak, Starowicz, Świerkosz (78' Pietrusa), Kwak (57' Bania), Starowicz, Brytan, Głuszek (86' Spyrka), Sala (75' Pindel).

Żuraw: Krupczak - Skrzypek, Sałapatek, Marek, Wajdzik (80' Brenk), Bielarz, Ćwiertnia, Mentel, Lociński (65' Mika), Górny, Stuglik.

Naroże Juszczyn - Nadwiślanka Brzeźnica 7:0 (2:0)

Gole dla Naroża: Świder (trzy), Romaniak (dwa), M. Ferek, M. Drobny.

Skład Naroża: Żarnowski - Kaczmarczyk (Gawlak), Wróbel, R. Drobny, Gacek (Traczyk), Antolak, M. Ferek, Stawicki, Świder, Romaniak (Kuszyk), M. Drobny.

Strzelec Budzów - Huragan Inwałd 0:4 (0:0)

Gole dla Huraganu: Rzegotka (trzy), Babiński.

Skład Huraganu: Nowak - Trzaska, Kuropatwiński. Sz, Szafran (72'Gondko), Babiński, Sikora (46' M. Dybał), Mikołajek, Pietrzak, M, Rzegotka (77' Kukuła), Sanetra (71' Skrzypczak), A. Chrapkiewicz (60' Ł. Chrapkiewicz)