Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Nasi odpadli z Ligi Mistrzów. Strzelecki popis Brazylijczyka

16.01.2021 17:30 | 0 komentarzy | 3 836 odsłony | Michał Koryczan
Rekord Bielsko-Biała z zawodnikami z powiatu chrzanowskiego w składzie przegrał w 1/16 finału UEFA Futsal Champions League.
0
Paweł Budniak i jego Rekord Bielsko-Biała przegrał z mistrzem Rumunii. Mecz był transmitowany na antenie nSport+.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rywalem aktualnego mistrza Polski był Club Sportiv United Galati z Rumunii, który w tym sezonie debiutuje w europejskich pucharach.

Do przerwy rozgrywanego w Bielsku-Białej meczu było 2-2. Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale Rekord za każdy razem zdołał odpowiedzieć.

W drugiej połowie lepszą skutecznością wykazali się mistrzowie Rumunii. Wygrali 6-3 i to oni zagrają w 1/8 finału futsalowej Ligi Mistrzów. Warto odnotować, że aż pięć bramek dla Club Sportiv United Galati zdobył Brazylijczyk Araujo.

W sobotnim spotkanie w zespole Rekordu zagrał Paweł Budniak z Libiąża. Bramkarz Kacper Burzej z Zagórza znalazł się w kadrze meczowej, ale na boisku się nie pojawił.

Rekord Bielsko-Biała - Club Sportiv United Galati 3-6 (2-2)

0-1 Araujo (6), 1-1 Popławski (10), 1-2 Araujo (11), 2-2 Popławski (20), 2-3 Araujo (32), 2-4 Araujo (35), 2-5 Ignat (36), 3-5 Biel (38), 3-6 Araujo (40)

Rekord: Nawrat - Janovsky, Korpela, Viana, Surmiak, Popławski, Biel, Budniak, Marek, Matheus, Twarkowski, Hutyra, Burzej, Mura

Galati: Dinicuta - Burdujel, Tacot, Cires, Araujo, Cojocaru, Arhire, Craciun, Ignat, Petica, Bosneaga, Paduraru