1 | - | Etap 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Miejsce po etapach | Nr start. | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Miejsce | Punkty karne |
3 | 1 | 2 | Urszula Stefaniak
Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | 1 | 99 |
4 | 2 | 14 | Adam Gruca | GKT Cyrkino | TZ | 2 | 106 |
5 | 3 | 8 | Jacek Wieszaczewski Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | 3 | 150 |
6 | 4 | 6 | Agnieszka Mazurkiewicz
Beata Mazurkiewicz | Smoleckie Syrenki, Smolec
ALO PWr, Wrocław | TZ | 4 | 535 |
7 | 5 | 1 | Jan Zasępa | Odkrywanie okolicy | TZ | 5 | 885 |
8 | 6 | 4 | Mateusz Suwara
Agnieszka Cieślak | SP 66 Wrocław | TZ | 6 | 1021 |
9 | 7 | 10 | Agnieszka Ćmiel
Renata Antczak | GKT Cyrkino | TZ | 7 | 1040 |
10 | 1 | 9 | Wojciech Wójcik
Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TU | 1 | 0 |
11 | 1 | 18 | Bartosz Mróz Sebastian Romejko | zgłoszeni po czasie | TU | 1 | 0 |
12 | 3 | 5 | Marek Wąsowski | www.lapiguz.pl | TU | 3 | 25 |
13 | 3 | 17 | Anna Rosłaniec Tomasz Stachowiak | Kwadrylion | TU | 3 | 25 |
14 | 5 | 15 | Marcin Dering
Agnieszka Dering | Orientop Wrocław | TU | 5 | 70 |
15 | 6 | 7 | Marcin Maciejewski
Paulina Świstacz-Grzywa | Poszukiwacze Zaginionych Punktów Kontrolnych / Wrocław | TU | 6 | 85 |
16 | 7 | 16 | Aleksandra Wodzicka Filip Wodzicki, Małgorzata Eichler-Fałowska | TarnoKuźniczanie Wrocław | TU | 7 | 120 |
17 | 8 | 11 | Jacek Gdula Tomasz, Justyna i Wiktor Gdula | Orientop Wrocław | TU | 8 | 230 |
18 | 9 | 3 | Mariusz Portka | GKT Cyrkino | TU | 9 | 285 |
19 | 10 | 13 | Łukasz Chołaj Wioleta Wiśniewska | Wrocław | TU | 10 | 385 |
20 | - | - | - |
1 | Etap 1 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | MIEJSCE | Nr start. | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | PK A | PK B | PK C | PK D | PK E | PK F | PK G | PK H | PK I | PK J | PK K | PK L | PK M | PK N | PK O | PK P | |||||||||
3 | min | min | min | 90 | 60 | 25 | 15 | 10 | 10 | 30 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | FŁ | CL | SP | WE | XB | 7Y | FL | RX | PK | XG | SH | JY | AA | PL | DV | DX | |||||||||||||||
4 | 1 | 2 | Urszula Stefaniak
Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | -6 | 193 | 199 | 3 | - | - | 2x= 50 | - | 1x= 10 | - | - | - | - | 39x= 39 | - | 99 | FŁ | WE-CL /ZM | SP | WE | XB | 7Y | FL | SK /PS1 | PK | XG | SH | JY | AA | PL | DV | J8 /PS1 | ||||||||||
5 | 2 | 14 | Adam Gruca | GKT Cyrkino | TZ | 33 | 224 | 191 | 3 | - | - | 3x= 75 | - | - | - | - | - | - | 31x= 31 | - | 106 | FŁ | CL | SP | SO /PS1 | XB | 7Y | FL | SK /PS1 | PK | XG | SH | JY | AA | PL | DV | J8 /PS1 | ||||||||||
6 | 3 | 8 | Jacek Wieszaczewski Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | 9 | 224 | 215 | 2 | - | - | 2x= 50 | - | - | - | - | - | - | 50x= 50 | 5x= 50 | 150 | FŁ | CL | SP | WE | XB | 7Y | FL | SK /PS1 | PK | XG | SH | JY | AA | PL | DV | J8 /PS1 | ||||||||||
7 | 4 | 6 | Agnieszka Mazurkiewicz
Beata Mazurkiewicz | Smoleckie Syrenki, Smolec
ALO PWr, Wrocław | TZ | 27 | 242 | 215 | 7 | 4x= 360 | - | 3x= 75 | - | - | - | - | - | - | 50x= 50 | 5x= 50 | 535 | - /BP1 | CL | SP | - /BP1 | - /BP1 | 7Y | FL | XA /PS1 | PK | XG | ZG /PS1 | - /BP1 | AA | PL | EH /PS1 | DX | ||||||||||
8 | 5 | 1 | Jan Zasępa | Odkrywanie okolicy | TZ | -12 | 130 | 142 | 19 | 7x= 630 | - | 5x= 125 | - | 2x= 20 | 2x= 20 | 3x= 90 | - | - | - | - | 885 | BPK /BP1 /PM | ZJ /PS1 | C-O.SP /ZM /OP | ZJ /PS1 | BPK /BP1 /PM | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | PM-PK /ZM | XG | BPK /BP1 /PM/OP | - /BP1 | AA | CD /PS1 | EH /PS1 | R5 /PS1 | ||||||||||
9 | 6 | 4 | Mateusz Suwara
Agnieszka Cieślak | SP 66 Wrocław | TZ | 3 | 194 | 191 | 11 | 11x= 990 | - | - | - | - | - | - | - | - | 31x= 31 | - | 1021 | - /BP1 | - /BP1 | SP | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | - /BP1 | AA | PL | DV | DX | ||||||||||
10 | 7 | 10 | Agnieszka Ćmiel
Renata Antczak | GKT Cyrkino | TZ | 21 | 287 | 266 | 10 | 3x= 270 | - | 6x= 150 | - | - | 1x= 10 | - | - | - | 50x= 50 | 56x= 560 | 1040 | - /BP1 | CL | SP | CL /PS1 | BPK /OP | 7Y | - /BP1 | SA /PS1 | PM /PS1 | XG | XB /BP1 | JY | PO /PS1 | ZD /PS1 | DV | R5 /PS1 | ||||||||||
11 |
1 | Etap 1 | Czas | Liczba błędów i punkty karne | Kody PK i błędy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | MIEJSCE | Nr start. | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Start TS | Meta TM | Całk. ΔT | Suma liczby błędów | BP1 | BP2 | PS1 | PS2 | Zm | Op | PM | ZK | WK | Zad. + inne | t(1) | t(10) | WYNIK | PK 1 | PK 2 | PK 3 | PK 4 | PK 5 | PK 6 | PK 7 | PK 8 | PK 9 | PK 10 | PK 11 | PK 12 | PK 13 | PK 14 | PK 15 | PK 16 | PK 17 | PK 18 | PK 19 | PK 20 | |||||
3 | min | min | min | 90 | 60 | 25 | 15 | 10 | 10 | 30 | 30 | 30 | pkt. | 1 | 10 | pkt. | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZX | ZK | SŁ | EE | ZU | JX | PG | CN | Z8 | |||||||||||
4 | 1 | 9 | Wojciech Wójcik
Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TU | 18 | 184 | 166 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZX | ZK | SŁ | EE | ZU | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
5 | 1 | 18 | Bartosz Mróz Sebastian Romejko | zgłoszeni po czasie | TU | 52 | 200 | 148 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZX | ZK | SŁ | EE | ZU | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
6 | 3 | 5 | Marek Wąsowski | www.lapiguz.pl | TU | 6 | 152 | 146 | 1 | - | - | 1x= 25 | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZX | ZK | SŁ | EE | ZR /PS1 | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
7 | 3 | 17 | Anna Rosłaniec Tomasz Stachowiak | Kwadrylion | TU | 81 | 245 | 164 | 1 | - | - | 1x= 25 | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | BPK /OK | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | SM /PS1 | SA | DM | ZX | ZK | SŁ | EE | ZU | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
8 | 5 | 15 | Marcin Dering
Agnieszka Dering | Orientop Wrocław | TU | 36 | 151 | 115 | 4 | - | - | 2x= 50 | - | 1x= 10 | 1x= 10 | - | - | - | - | - | 70 | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | CK-ZH /ZM | EB | EG /PS1 | MD /OP | ZX | ZK | SŁ | EE | ZR /PS1 | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
9 | 6 | 7 | Marcin Maciejewski
Paulina Świstacz-Grzywa | Poszukiwacze Zaginionych Punktów Kontrolnych / Wrocław | TU | 12 | 202 | 190 | 3 | - | - | 3x= 75 | - | - | - | - | - | - | 10x= 10 | - | 85 | BPK /OK | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZX | ZK | XB /PS1 | EE | ZR /PS1 | JX | DS /PS1 | CN | Z8 | ||||||
10 | 7 | 16 | Aleksandra Wodzicka Filip Wodzicki, Małgorzata Eichler-Fałowska | TarnoKuźniczanie Wrocław | TU | 42 | 174 | 132 | 2 | 1x= 90 | - | - | - | - | - | 1x= 30 | - | - | - | - | 120 | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZX | BPK /BP1 /PM | SŁ | EE | ZU | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
11 | 8 | 11 | Jacek Gdula Tomasz, Justyna i Wiktor Gdula | Orientop Wrocław | TU | 24 | 197 | 173 | 7 | 1x= 90 | - | 4x= 100 | - | 1x= 10 | - | 1x= 30 | - | - | - | - | 230 | WB | SC | PO | TA /PS1 | SI | PM | MB | ZH | SM /PS1 | EG /PS1 | DM | ZX | BPK /BP1 /PM | ZE /PS1 | ZZ-EE /ZM | ZU | JX | PG | CN | Z8 | ||||||
12 | 9 | 3 | Mariusz Portka | GKT Cyrkino | TU | 0 | 169 | 169 | 6 | 2x= 180 | - | 3x= 75 | - | - | - | - | 1x= 30 | - | - | - | 285 | WB | SC | PO | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | ZP /PS1 | ED-ZK /ZK | XB /PS1 | EE | ZR /PS1 | - /BP1 | - /BP1 | CN | Z8 | ||||||
13 | 10 | 13 | Łukasz Chołaj Wioleta Wiśniewska | Wrocław | TU | 30 | 162 | 132 | 10 | 3x= 270 | - | 3x= 75 | - | 1x= 10 | 3x= 30 | - | - | - | - | - | 385 | ? /OP | ? /ZM /OP | ? /OP | RA | SI | PM | MB | ZH | EB | SA | DM | LP /PS1 | ED /PS1 | GX /PS1 | EE | - /BP1 | JX | PG | - /BP1 | - /BP1 | ||||||
14 |
1 | Zasady punktacji i współzawodnictwa na turystycznych imprezach na orientację PTTK | Pkt PTTK | Kod błędu |
---|---|---|---|
2 | VII . Punktacja | ||
3 | 1. W turystycznych imprezach na orientację zwycięża uczestnik lub zespół, który
za pokonanie trasy uzyskał najmniejszą liczbę punktów karnych. | ||
4 | 2. Punkty karne uzyskuje się za: | ||
5 | a) brak potwierdzenia punktu kontrolnego PK naniesionego na mapę przez organizatora | 90 | BP1 |
6 | b) brak potwierdzenia punktu kontrolnego PK nienaniesionego na mapę przez organizatora (w tym PK z linii obowiązkowego przebycia (LOP), obszaru i zadania lokalizacyjnego) | 60 | BP2 |
7 | c) potwierdzenie punktu mylnego PM lub każdego punktu kontrolnego ponad wymaganą liczbę | 30 | PM |
8 | d) zmianę kolejności potwierdzeń PK lub wariantu pokonywania trasy (za każdą zmianę) | 30 | ZK |
9 | e) pozostawienie na karcie startowej wolnego pola zamiast kolejnego potwierdzenia punktu kontrolnego (przy wymaganej obowiązkowej kolejności potwierdzania punktów kontrolnych) | 30 | WK |
10 | f) potwierdzenie punktu stowarzyszonego (PS) do punktu kontrolnego (PK) naniesionego przez organizatora na mapę | 25 | PS1 |
11 | g) potwierdzenie punktu stowarzyszonego (PS) do punktu kontrolnego (PK) nienaniesionego przez organizatora na mapę, PK z zadania lokalizacyjnego, a także PS do całej linii obowiązkowego przebycia (LOP) i całego obszaru | 15 | PS2 |
12 | h) brak opisu lub zły opis punktu kontrolnego | 10 | OP |
13 | i) każdą zmianę potwierdzenia punktu kontrolnego (PK) lub punktu stowarzyszonego (PS) | 10 | ZM |
14 | j) każdą pełną minutę limitu spóźnień | 1 | t(1) |
15 | k) każdą pełną minutę spóźnienia po przekroczeniu limitu spóźnień | 10 | t(10) |
16 | l) niewykonanie zadania specjalnego | 10 | |
17 | ł) niewłaściwe wykonanie zadania specjalnego – maksymalnie | 10 | |
18 | – naniesienie położenia punktu kontrolnego na mapę; błąd powyżej 1 mm – za każdy milimetr | 1 | |
19 | – pomiar i ocena odległości w terenie; błąd powyżej 5% – za każde 5% odległości | 1 | |
20 | – pomiar azymutu w terenie; błąd powyżej 2° – za każdy stopień | 1 | |
21 | – pokonanie odcinka trasy na regularność przebycia; błąd powyżej 1 min od wymaganego czasu przebycia – za każdą minutę | 1 | |
22 | – zadanie topograficzne i krajoznawcze – każda zła odpowiedź lub jej brak | 2 | |
23 | – zadanie topograficzne i krajoznawcze – częściowa odpowiedź | 1 | |
24 | m) inne zadania specjalne (z podaniem punktacji) analogicznie do całego rozdz. VII, pkt 2ł | 10 | |
25 | n) wszystkie zadania specjalne na jednym etapie nie więcej niż | 30 |
1 | Etap 1 | ||||
---|---|---|---|---|---|
2 | Trasa | Limit czasu | Limit spóźn. | Liczba PK | Długość trasy |
3 | TZ | 160 | 50 | 16 | 5,6 km |
5 | TU | 180 | 50 | 20 | 5,8 km |
1 | - | Etap 1 | 17:15 | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2 | Nr start. | Imię i Nazwisko | Nazwa zespołu | Trasa | Minuta | Godzina |
3 | 1 | Jan Zasępa | Odkrywanie okolicy | TZ | -12 | 17:03 |
4 | 2 | Urszula Stefaniak
Marcin Stefaniak | Orientop Wrocław | TZ | -6 | 17:09 |
5 | 3 | Mariusz Portka | GKT Cyrkino | TU | 0 | 17:15 |
6 | 4 | Mateusz Suwara
Agnieszka Cieślak | SP 66 Wrocław | TZ | 3 | 17:18 |
7 | 5 | Marek Wąsowski | www.lapiguz.pl | TU | 6 | 17:21 |
8 | 8 | Jacek Wieszaczewski Krzysztof Ligienza | Orientop Wrocław | TZ | 9 | 17:24 |
9 | 7 | Marcin Maciejewski
Paulina Świstacz-Grzywa | Poszukiwacze Zaginionych Punktów Kontrolnych / Wrocław | TU | 12 | 17:27 |
10 | 9 | Wojciech Wójcik
Ziemowit Wójcik | Orientop Wrocław | TU | 18 | 17:33 |
11 | 10 | Agnieszka Ćmiel
Renata Antczak | GKT Cyrkino | TZ | 21 | 17:36 |
12 | 11 | Jacek Gdula Tomasz, Justyna i Wiktor Gdula | Orientop Wrocław | TU | 24 | 17:39 |
13 | 6 | Agnieszka Mazurkiewicz
Beata Mazurkiewicz | Smoleckie Syrenki, Smolec
ALO PWr, Wrocław | TZ | 27 | 17:42 |
14 | 13 | Łukasz Chołaj Wioleta Wiśniewska | Wrocław | TU | 30 | 17:45 |
15 | 14 | Adam Gruca | GKT Cyrkino | TZ | 33 | 17:48 |
16 | 15 | Marcin Dering
Agnieszka Dering | Orientop Wrocław | TU | 36 | 17:51 |
17 | 16 | Aleksandra Wodzicka Filip Wodzicki, Małgorzata Eichler-Fałowska | TarnoKuźniczanie Wrocław | TU | 42 | 17:57 |
18 | 18 | Bartosz Mróz Sebastian Romejko | zgłoszeni po czasie | TU | 52 | 18:07 |
19 | 17 | Anna Rosłaniec Tomasz Stachowiak | Kwadrylion | TU | 81 | 18:36 |
20 |