A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | |||||||||||||||
2 | KLASYFIKACJA GP Tomaszów 2023 | ||||||||||||||
3 | JUNIOR F 1 chłopcy rocz. 2018 i młodsi - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
4 | M-ce | Razem PKT | Razem PKT | Razem PKT | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja GP 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja GP 14.10.2023 | razem | top7 |
5 | nk | SOŁTYS Jan | 2018 | TUKS RST Roztocze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 20 | 0 | 0 | 38 | #NUM! |
6 | nk | GNAP Jonasz | 2018 | Rzeszów | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | #NUM! |
7 | |||||||||||||||
8 | |||||||||||||||
9 | JUNIOR F 1 dziewczynki rocz. 2018 i młodsi - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
10 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
11 | 1 | OSUCH Pola | 2018 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr 5 T. L. | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 18 | 16 | 14 | 168 | #NUM! |
12 | 2 | GARDIAS Laura | 2018 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr 1 T. L. | 0 | 16 | 16 | 0 | 16 | 0 | 0 | 20 | 20 | 88 | #NUM! |
13 | nk | LIS Zofia | 2018 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr T. L. | 0 | 0 | 18 | 0 | 18 | 0 | 20 | 0 | 18 | 74 | #NUM! |
14 | nk | KOZYRA Maja | 2018 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr 5 T. L. | 0 | 18 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 16 | 70 | #NUM! |
15 | nk | SOŁTYS Anna | 2012 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 16 | 0 | 0 | 32 | #NUM! |
16 | nk | NIZIOŁ Kaja | 2019 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 12 | 40 | #NUM! |
17 | nk | MARCHENKO Marta | 2019 | Enes roller team Kraków | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | #NUM! |
18 | nk | MACIOCHA Wiktoria | 2019 | TUKS RST Roztocze - Przed. nr T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | #NUM! |
19 | |||||||||||||||
20 | JUNIOR F 2 chłopcy rocz. 2017 i młodsi - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
21 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
22 | nk | MYĆKA Szymon | 2017 | Rzeszów | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 20 | 80 | #NUM! |
23 | nk | NIZIOŁ Dorian | 2017 | TUKS RST Roztocze / Tomaszów Lub. | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 18 | 18 | 56 | #NUM! |
24 | |||||||||||||||
25 | JUNIOR F 2 dziewczynki rocz. 2017 i młodsi - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
26 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
27 | 1 | KRAWCZYK Martyna | 2017 | TUKS RST Roztocze / Tomaszów Lub. | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 18 | 18 | 76 | #NUM! |
28 | nk | FRĄC Iga | 2017 | TUKS RST Roztocze / Tomaszów Lub. | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 | 20 | 60 | #NUM! |
29 | |||||||||||||||
30 | JUNIOR E 1 chłopcy rocz. 2016 i młodsi - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
31 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
32 | 1 | RABICKI Maksymilian | 2016 | UKS SPRINT - Przedszk. Sanok | 0 | 20 | 20 | 0 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 140 | #NUM! |
33 | 2 | ROMAŃCZUK Aleksander | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 18 | 0 | 16 | 20 | 16 | 18 | 0 | 18 | 18 | 124 | #NUM! |
34 | 3 | CIELNIAK Leon | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 20 | 18 | 18 | 0 | 18 | 0 | 18 | 0 | 0 | 92 | #NUM! |
35 | 4 | BABIARZ Kacper | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 16 | 0 | 14 | 18 | 14 | 0 | 0 | 0 | 16 | 78 | #NUM! |
36 | |||||||||||||||
37 | JUNIOR E 1 dziewczynki rocz. 2016 - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
38 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
39 | 1 | WOLANIN Róża | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 20 | 20 | 16 | 20 | 0 | 14 | 20 | 20 | 20 | 150 | #NUM! |
40 | 2 | OSUCH Iga | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 18 | 16 | 12 | 18 | 20 | 12 | 16 | 16 | 16 | 144 | #NUM! |
41 | 3 | BIRONT Maja | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 16 | 18 | 10 | 0 | 16 | 0 | 0 | 14 | 14 | 88 | #NUM! |
42 | nk | LIS Róża | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 0 | 0 | 9 | 0 | 18 | 0 | 18 | 0 | 18 | 63 | #NUM! |
43 | nk | LIS Maria | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 0 | 0 | 8 | 0 | 14 | 0 | 14 | 0 | 10 | 46 | #NUM! |
44 | nk | GWIZDAŁA Patrycja | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 18 | 12 | 40 | #NUM! |
45 | nk | SOŁTYS Orysia | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 12 | 0 | 0 | 22 | #NUM! |
46 | nk | MAJDANIK Zuzanna | 2016 | TUKS RST Roztocze T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | #NUM! |
47 | |||||||||||||||
48 | JUNIOR E 2 chłopcy rocz. 2015- klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
49 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
50 | 1 | LEŃCZUK Wojciech | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 0 | 20 | 0 | 20 | 20 | 14 | 0 | 20 | 0 | 94 | #NUM! |
51 | 2 | GRZESZCZUK Marcel | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 0 | 18 | 18 | 18 | 0 | 12 | 0 | 18 | 20 | 104 | #NUM! |
52 | nk | MYSZKOWSKI Dominik | 2015 | SP 3 T. L. | 0 | 12 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | #NUM! |
53 | nk | PRZEDNOWEK Mikołaj | 2015 | SP 3 T. L. | 0 | 10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | #NUM! |
54 | nk | BRUDNOWSKI Kacper | 2015 | SP 3 T. L. | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | #NUM! |
55 | nk | MAZUR Marcel | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 18 | 34 | #NUM! |
56 | nk | BRUDNOWSKI Kacper | 2015 | SP 3 T. L. | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | #NUM! |
57 | nk | DRÓŻDŻ Alex | 2015 | SP 3 T. L. | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | #NUM! |
58 | nk | PIWKO Gabriel | 2015 | SP 3 T. L. | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | #NUM! |
59 | |||||||||||||||
60 | JUNIOR E 2 dziewczynki rocz. 2015 - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
61 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
62 | 1 | DOBEK Julia | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 2T. L. | 20 | 18 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 178 | #NUM! |
63 | 2 | ŚWIDEREK Hanna | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T.L. | 18 | 20 | 16 | 18 | 18 | 14 | 0 | 18 | 18 | 140 | #NUM! |
64 | 3 | PASIERB Hanna | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T.L. | 16 | 16 | 14 | 16 | 16 | 12 | 0 | 16 | 16 | 122 | #NUM! |
65 | 4 | KOPER Zuzanna | 2015 | TUKS RST Roztocze SP - 2 T.L. | 0 | 14 | 12 | 12 | 0 | 9 | 14 | 14 | 10 | 85 | #NUM! |
66 | 5 | FERENC Oliwia | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T.L. | 10 | 0 | 0 | 14 | 14 | 10 | 0 | 12 | 12 | 72 | #NUM! |
67 | 6 | KOPROWSKA Zofia | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T.L. | 12 | 0 | 8 | 0 | 12 | 8 | 0 | 8 | 0 | 48 | #NUM! |
68 | 7 | ŚWIDEREK Wiktoria | 2015 | TUKS RST Roztocze SP - 2 T.L. | 0 | 10 | 0 | 10 | 0 | 7 | 0 | 10 | 9 | 46 | #NUM! |
69 | 8 | MAZUREK Natalia | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T.L. | 6 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 32 | #NUM! |
70 | nk | RYCAK Kornelia | 2015 | TUKS RST Roztocze SP - 2 T.L. | 14 | 12 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | #NUM! |
71 | nk | SAWIAK Hanna | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T.L. | 9 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 14 | 42 | #NUM! |
72 | nk | WOJCZUK Hanna | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T.L. | 8 | 0 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | #NUM! |
73 | nk | WĄSOWICZ Łucja | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 2T. L. | 7 | 0 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | #NUM! |
74 | nk | PIECHNIK Lena | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T.L. | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | #NUM! |
75 | nk | BENDER Hanna | 2015 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T.L. | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | #NUM! |
76 | nk | ŁASOCHA Oliwia | 2015 | TUKS RST Roztocze | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | #NUM! |
77 | |||||||||||||||
78 | JUNIOR D 1 chłopcy rocz. 2014- klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
79 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
80 | 1 | PATAŁUCH Maksymilian | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 1 T. L. | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 180 | #NUM! |
81 | 2 | OSTRÓWKA Wiktor | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 14 | 12 | 14 | 16 | 18 | 16 | 16 | 18 | 18 | 142 | #NUM! |
82 | 3 | KONASZCZUK Karol | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 16 | 14 | 10 | 14 | 14 | 0 | 0 | 16 | 14 | 98 | #NUM! |
83 | 4 | KULAS Krzysztof | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP Łosiniec | 18 | 18 | 16 | 18 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86 | #NUM! |
84 | 5 | JURCZYSZYN Dominik | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 12 | 16 | 0 | 0 | 12 | 14 | 0 | 12 | 16 | 82 | #NUM! |
85 | nk | GAŁKA Eryk | 2014 | TUKS RST Roztocze | 0 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 42 | #NUM! |
86 | nk | DOSKOWSKI Aleksander | 2014 | UKS SPRINT - SP 8 Sanok | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 14 | 0 | 36 | #NUM! |
87 | |||||||||||||||
88 | JUNIOR D 1 dziewczynki rocz. 2014 - klasyfikacja wielobojowa | ||||||||||||||
89 | M-ce | Nazwisko i imię | rok urodzenia | klub | I edycja GP Tomaszów Lubelski 16.04.2023 | II edycja GP Tomaszów Lubelski 23.04.2023 | III edycja GP Tomaszów Lubelski 1-2.05.2023 | IV edycja GP Tomaszów Lubelski 20.05.2023 | V edycja GP 01.06.2023 | VI edycja 09-11.06.2023 | VII edycja GP 04.08.2023 | VIII edycja GP 08.10.2023 | IX edycja | razem | top7 |
90 | 1 | KIWIOR Julia | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T. L. | 20 | 18 | 16 | 18 | 20 | 18 | 12 | 20 | 20 | 162 | #NUM! |
91 | 2 | JĘDRZEJEWSKA Zofia | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 16 | 20 | 18 | 20 | 18 | 8 | 18 | 18 | 16 | 152 | #NUM! |
92 | 3 | KORKOSZ Aurelia | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T. L. | 18 | 16 | 14 | 16 | 16 | 10 | 0 | 16 | 18 | 124 | #NUM! |
93 | 4 | ŚWIDEREK Zofia | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T. L. | 10 | 14 | 7 | 14 | 14 | 2 | 14 | 0 | 12 | 87 | #NUM! |
94 | 5 | ROGAŁA Róża | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 2 T. L. | 12 | 10 | 6 | 12 | 0 | 6 | 16 | 14 | 14 | 90 | #NUM! |
95 | 6 | JURCZYSZYN Daria | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 9 | 9 | 5 | 10 | 10 | 1 | 0 | 12 | 9 | 65 | #NUM! |
96 | 7 | KOWALCZUK Hanna | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 7 | 8 | 4 | 9 | 7 | 1 | 10 | 0 | 10 | 56 | #NUM! |
97 | 8 | KUŁAKOWSKA Julia | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 0 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 | 26 | #NUM! |
98 | nk | KRÓL Maja | 2013 | UKS SPRINT Sanok - SP Nowosielce | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 9 | 0 | 17 | #NUM! |
99 | nk | GUZ IGA | 2014 | TUKS RST Roztocze - SP 3 T. L. | 0 | 12 | 9 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | #NUM! |
100 | nk | NESTOROWICZ Martyna | 2014 | UKS SPRINT - SP 8 Sanok | 14 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 23 | #NUM! |