Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Sokół znów dopadł Trzebinię, Unia i Beskid straciły pierwsze punkty w sezonie

11.09.2021 12:50 | 2 komentarze | 4 215 odsłony | Michał Koryczan
Piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia ponieśli czwartą porażkę w rozgrywkach, przegrywając na wyjeździe z Sokołem Kocmyrzów.
2
Adrian Gałka zdobył jedynego gola dla MKS w meczu z Sokołem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA NOŻNA

KKEZA IV liga - grupa zachodnia małopolska

Sokół Kocmyrzów - MKS Trzebinia 3-1 (2-1)

MKS: Wróbel - Ruczyński, Martyniak, Górka, Sz. Kurek, Gałka (80. Wnuk), Kalinowski (46. Zybiński), Horawa (75. Mendela), Wierzba (46. Barczyk), Szczurek (60. Garlacz), Kowalik

W poprzednim sezonie zespół MKS przegrał z Sokołem na jego terenie 0-4. W sobotnim pojedynku ósmej kolejki rozgrywek trzebinianie nie ponieśli aż tak sromotnej porażki, ale to przeciwnik ponownie zainkasował komplet punktów. To czwarta porażka trzebinian w tym sezonie, z czego pierwsza pod wodzą trenera Wojciecha Skrzypka.
W 26. minucie gospodarze zdobyli bramkę, ale ich radość z prowadzenia trwała tylko siedem minut. Wówczas to do wyrównania doprowadził Adrian Gałka.
Wynik remisowy nie utrzymał się jednak do przerwy. W 44. minucie Tomasz Wróbel musiał po raz drugi w tym meczu wyciągać futbolówkę z siatki.
Po zmianie stron kibice zobaczyli tylko jedno trafienie. Na kwadrans przed końcem meczu drużyna Sokoła cieszyła się ze strzelenia trzeciego gola. Ostatecznie spotkanie zakończyło się triumfem miejscowych 3-1.
- Wynik odzwierciedla wydarzenia boiskowe. Drużyna Sokoła była lepsza. Natomiast pozostaje faktem, że nie można sobie pozwolić na to, aby tracić takie bramki, jakie my straciliśmy. Żeby drużyna nie popełniała błędów, musi być przede wszystkim przygotowana fizycznie, a niestety wygląda tak, jak wygląda. Taka jest prawda - mówi Wojciech Skrzypek, szkoleniowiec MKS.
W następnej serii spotkań trzebiński zespół podejmie na swoim stadionie beniaminka Tempo Białka. Początek meczu w środę, 15 września, o godz. 17:00.

Piłkarski weekend. Sprawdź terminarz sobotnich i niedzielnych meczów

Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego w ten weekend. W Chrzanowie będą dodatkowe autobusy

Sprawdźcie, kto w Trzebini dostanie stypendium sportowe

Bramkarz obronił karnego, Fablok Chrzanów w finale regionalnego Pucharu Polski (WIDEO, ZDJĘCIA)