V-LIGA: Po siedmiu minutach Babia Góra była w niebie...

...a skończyła w czyśćcu. Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie w Byczynie. To pierwszy wyjazdowy punkt w tym sezonie Babiej Góry.

Po siedmiu minutach Babia Góra Sucha Beskidzka miała rywala na tacy. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Maciej Stróżak.

Najpierw grający z numerem 29 na plecach Stróżak oddał strzał sprzed pola karnego. Gol na 2:0 to wykończenie z najbliższej odległości dośrodkowania z lewej strony Piotra Pacygi.

Po raz trzeci piłkę w siatce gospodarzy umieścił Michał Wójtowicz - sędzia uznał jednak, że pomocnik Babiej Góry był na pozycji spalonej.

Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej części kontaktową bramkę dla Zgody zdobył Dawid Tempka. Po wznowieniu gry z autu i zamieszaniu w polu karnym Babiej Góry, Tempka zachował się najprzytomniej i skierował piłkę do bramki suszan.

Po przerwie kibice, którzy pofatygowali się na to spotkanie, zobaczyli tylko jednego gola. Jego autorem był Marcin Smolik. Bramkarz Babiej Góry Mateusz Sobala obronił strzał z dystansu, lecz wobec dobitki Smolika był bezradny.

LKS Zgoda Byczyna - Babia Góra Sucha Beskidzka 2:2 (1:2)

Gole dla Zgody: Kempka, Smolik.

Gole dla Babiej Góry: Stróżak (dwa).

Składy:

Zgoda: Ryszka - Siemek, Kurzawa, Czerwiec, Kempka, Chrapek, Nowak, Bąk, Wojewoda, Szczurek, Smolk

Babia Góra: Sobala - G. Talaga, Burliga, Bańdura, J. Talaga, Kociołek, Wójtowicz, Stróżak, Pacyga (65' Szwed), Gołuszka (80' Gałuszka), Bala (65' Drabik).

V-LIGA: Po siedmiu minutach Babia Góra była w niebie... - opinie czytelników

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu: V-LIGA: Po siedmiu minutach Babia Góra była w niebie.... Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty, zgłoś go za pomocą linku "zgłoś".