Wyniki konkursu 2021/2022
Kategoria scenariusz zajęć
Kategoria klasy I-III
- Anna Matuszewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim
- Dorota Frąckowiak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Tomyslu
Kategoria klasy IV-VI
- Paulina Bocheńska, Katarzyna Hałas, Szkoła Podstawowa nr 17 w Katowicach
- Aldona Borkowska, Zespół Szkół Specjalnych nr 110 w Poznaniu
- Małgorzata Bernat, Szkoła Podstawowa nr 1 w Świerklanach
Kategoria klasy VII-VIII
- Dr Agnieszka Sławińska, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie
- Renata Marciniak-Kolenda, Szkoła Podstawowa im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce
- Małgorzata Moczarska, Szkoła Podstawowa w Czaplinku
Kategoria muzyczna:
Kategoria klasy I-III
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy
Kategoria klasy IV-VI
- Zofia Wasążnik - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie ex aequo Helena Szulik, Amelia Szulik, Lena Kruk i Agnieszka Konsek - Szkoła Podstawowa nr1 im. L. Holesza w Świerklanach
- Julka Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 2. im. Marii Skłodowskiej- Curie w Nowym Tomyślu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
Wyróżnienia:
- Oliwia Bykowska, Emilia Natalia Marat, Pola Walesiuk, Julia Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 26 im. St. Staszica w Białymstoku
- Alicja Metzgier - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach
Kategoria klasy VII-VIII
- Lena Baron, Laura Dytkowska, Agata Mackiewicz - Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach
Kategoria literacka
Kategoria klasy I-III
- Hania Wereska, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
- Piotr Kijewski, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
- Rita Borkowska, Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie
Kategoria klasy IV-VI
- Gabriela Rychlik, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie ex aequo Małgorzata Sikora, Zespół Szkół w Starym Bojanowie
- Nikola Sieńko, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w Augustowie
- Sandra Zwolińska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach ex aequo Maria Kijewska, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
Kategoria klasy VII-VIII
- Klaudia Kleśta, Szkoła Podstawowa w Czaplinku
- Kacper Koga, Szkoła Podtsaowa nr 2 w Nowym Tomyslu
- Zofia Kamieniarz, Zespół Szkół w Starym Bojanowie ex aequo Agata Wernik, Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym
Kategoria plastyczna
Kategoria klasy I-III
- Oliwier Wasążnik, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
- Weronika Lehr, Szkoła Podstawowa Nr 3 – im. Małego Powstańca w Ząbkach
- Laura Ciesielska, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie
Wyróżnienie:
Antonina Kęcik, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie
Paulina Cudny, Szkoła Podstawowa Nr 3 – im. Małego Powstańca w Ząbkach
Kategoria klasy IV-VI
- Andżelika Chodzitko. Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
- Marcelina Weiss, Szkoła Podstawowa nr 2. im. Marii Skłodowskiej- Curie w Nowym Tomyślu
- Julia Chrąściel, Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach Zdroju
Wyróżnienie:
Alicja Boryga, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie. Szkoła Podstawowa.
Kategoria klasy VII-VIII
- Kinga Myrcha, Zespół Oświatowy w Wiśniewie Szkoła Podstawowa im Bolesława Chrobrego w Wiśniewie
- Alicja Kołłątaj – Srzednicka, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach
- Aleksandra Koziej, Szkoła Podstawowa im. T Kościuszki w Jarczewie
Wyróżnienie:
Sandra Michalak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Chociczy
Anna Kukuczka, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina w Istebnej
Bianka Stefaniak, Szkoła Podstawowa w Czaplinku
Kategoria charytatywna
Kategoria klasy I-III
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie
- Szkoła Podstawowa nr 2. im. Marii Skłodowskiej- Curie w Nowym Tomyślu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy
Kategoria klasy IV-VI
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki w Lemanie
- Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
- Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie
Kategoria klasy VII-VIII
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich
- Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie. Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie
Wyróżnienie:
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Konopnickiej w Knurowie
w Borzęcinie Dużym k/Warszawy